MİKRO TIG KAYNAK

Mikro Kaynak Cihazlarında Sınırları Zorlayan Teknoloji

Sunstone uygun fiyatlarla yenilikçi ve çok yönlü mikro kaynak ürünleri sunar. Firma tasarım, mühendislik ve ince nokta mikro kaynak çözümleri üretmede uzmandır.
Ürün yelpazesi, çeşitli araştırma, üretim ve endüstrilerde kullanılan Kapasitif Deşarj, AC, Lazer ve Darbeli Ark kaynağı / Mikro TIG kaynağı sistemlerini içerir.
Sınırlarını zorlayan teknoloji yenilikleri sayesinde ilerlemeye ve mikro kaynakta öncü olmaya devam ediyor.

sunstone-orion-200i

Mikro TIG Kaynak

Sunstone Orion Micro TIG Kaynak Cihazları

sunstone-benchtop-laser-welder

Laser Kaynak

Laser ile Mikro Kaynak

sunstone-cddpa-resistance-welder

Kapasitif Deşarj Kaynağı

Kapasitif Deşarj Kaynak

Mikro Kaynak Cihazı Çeşitleri

MASAÜSTÜ LAZER KAYNAK
75, 125, 160 ve 180 joule güç seçenekleriyle gelir (35 joule 'den daha küçük bir seçenek de mevcuttur). Sıradan lazer kaynak makinelerini geride bırakan teknolojik ve mühendislik özelliklerine sahip güçlü masaüstü makinelerdir.
MİKRO DİRENÇ - ÇİFT DARBELİ CD NOKTA KAYNAK
Mevcut modeller CD200DP, CD400DP, CD600DP'dir. Çift darbeli endüstriyel kapasitif deşarj (CD) nokta kaynak makinesi, daha ince bir güç ayarı aralığı ile birlikte önemli ölçüde daha büyük miktarda kaynak enerjisi sağlar. Sunstone'un diğer punta kaynak makinelerinde olduğu gibi, CDDP kaynakçıları da temiz, güçlü kaynaklar üretir. Pulse one, yüzey kirleticilerini ortadan kaldırmak için kaynak alanını ısıtır ve kaynak elektrotlarını yerleştirir. Darbe iki daha sonra güçlü, güvenli bir kaynak yapar. Her iki darbe de mili saniye içinde gerçekleşir.
MİKRO DİRENÇ - GELİŞMİŞ ÇİFT DARBELİ CD NOKTA KAYNAK CİHAZI
Sunstone'un gelişmiş çift darbeli CD kaynak makineleri, kaynak izleme, SPC araçları ve geniş bir kapasitif dokunmatik ekran arayüzü dahil olmak üzere birçok yetenek sunar. Dokunmatik ekran arayüzü, tüm kaynak parametrelerine kolay erişim sağlar. Ek olarak, kaynak dalga biçimi grafiği, kaynak histogramları, alarmlar, uyarılar ve hatta ekrandaki belgeler ve videolar hakkında bir görsel elde edersiniz. Otomatik üretim ayarları için kaynakçının birden fazla PLC protokolü vardır.
YÜKSEK GÜÇ - MİKRO DİRENÇ - GELİŞMİŞ CD NOKTA KAYNAK CİHAZI
Sunstone'un yüksek güçlü - gelişmiş - çift darbeli CD 1200'ü, kaynak izleme, SPC araçları ve geniş bir kapasitif dokunmatik ekran arayüzü dahil olmak üzere birçok yetenek sunar. Dokunmatik ekran arayüzü, tüm kaynak parametrelerine kolay erişim sağlar. Ek olarak, kaynak dalga biçimi grafiği, kaynak histogramları, alarmlar, uyarılar ve hatta ekrandaki belgeler ve videolar hakkında bir görsel elde edersiniz. Otomatik üretim ayarları için kaynakçının birden fazla PLC protokolü vardır. Ayrıca klonlama özelliği sayesinde birden fazla makineyi basitleştirilmiş bir şekilde kurabilirsiniz. Klonlama, tüm parametrelerinizi/ayarlarınızı kopyalamanıza ve bunları diğer makinelere kolayca dışa/içe aktarmanıza olanak tanır.
DOĞRUSAL DC MİKRO KAYNAK CİHAZI
Sunstone Linear DC kaynak makinesi, kapalı döngü geri beslemeli tamamen benzersiz bir direnç kaynağı sistemidir. Patent bekleyen yeni teknolojileri kullanan Doğrusal DC kaynak makinesi, Yüksek Frekanslı Çeviricinin gücüne ve Doğrusal DC'nin hassasiyetine sahiptir. Belirtildiği gibi, bu tamamen benzersiz bir üründür. Harici bir transformatör gerektirmediği için bir HF kaynakçı değildir ve enerji çıkışını kontrol etmek için transistör kullanmadığı için tipik Doğrusal DC kaynakçıları gibi değildir. Yine de bu ürün, bu teknolojilerin her ikisi ile aynı işlevleri yerine getirebilir ve çoğu durumda diğer HF veya Lineer DC kaynak makinelerini aşan yeteneklere sahiptir - yüksek tekrarlama oranları, hassas düşük enerji kontrolü ve kısa veya uzun kaynak süreleri - herhangi bir dezavantaj ve rahatsızlık olmadan.
MİKRO TIG KAYNAK CİHAZI
Kaynak sırasında ısıdan etkilenen bölge son derece küçüktür. Kaynakları tam olarak ihtiyacınız olan yere kolayca konumlandırma yeteneği mevcuttur. Çok küçük, ince ve hassas metal parçaların kaynağını yapabilirsiniz. Kaynak yapılabilen çok çeşitli metalleri destekler. Basit ve kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzü vardır. Mikroskop ile yüksek hassasiyet sağlar.
PİCO™ - DC KAPALI ÇEVRİM GERİ BESLEME DİRENÇLİ KAYNAK MAKİNESİ
Sunstone Pico DC, termo sıkıştırma veya diğer ince kaynaklar için özel olarak tasarlanmış gelişmiş, kapalı döngü geri beslemeli doğru akım dirençli bir kaynak makinesidir. Yerleşik kuvvet ve yer değiştirme izleme ile Pico DC, eşsiz hassasiyet, kontrol ve izleme sağlar. Kapalı döngü geri bildirimi, gerçek zamanlı izleme ile kalite kontrolünü iyileştirir ve kullanıcı tanımlı parametrelerin dışında bir kaynak meydana geldiğinde bir uyarı gönderir. Pico DC'nin 8 inçlik renkli dokunmatik ekran arayüzünün öğrenmesi kolaydır. Sunstone müşterileri, beyaz eldivenli müşteri hizmetinden yararlanır ve Sunstone Circle'a abone olduklarında, hiç bitmeyen bir garantiden, ücretsiz ödünç veren kaynakçılardan, nakliyeden ve diğer avantajlardan yararlanırlar.

SUNSTONE REFERANSLAR

sunstrone-referans-banner