Prosmt Elektronik

prosmt logo

ProSMT Elektronik Hakkında

Elektronik Üretim Teknolojileriyle Sizi Buluşturalım

İsteklerinizi gerçekleştirebilmek için en yeni ürün, çözüm ve hizmetler.

ProSMT Elektronik şirketi elektronik üretim teknolojilerinde uzmanlaşmıştır; Elektronik üreticilerine sermaye ekipmanı, sarf malzemeleri ve teknik servis desteği sağlar. Mikro elektronik ve fotovoltaikler de şirketin bir başka büyüyen işidir.

Firma, imalat ve tamir işlerinde yüksek hedefleri olan, kaliteye odaklanmış şirketlere, atölyelere ve yatırımcılara isteklerini gerçekleştirebilmeleri için ürün, çözüm ve hizmetler sunuyor.

Son teknolojilere sahip olduğunuzda, yatırım ekipmanlarınız emin ellerdeyse, işletmeniz daha verimli ve karlı olur. Bu nedenle elektronikte lehimleme, SMD dizgi, kalite kontrol ve test sistemleri kurup devreye almanız için satış, danışmanlık ve satış sonrası desteklerini doğru bir kaynaktan aldığınızda işletmenizin geleceğini güvenceye alırsınız.

ProSMT şirketi, sermaye ekipmanı ve üretim hatları ile ilgili müşteri taleplerini, güncel teknolojiler, rekabet şartları ve belirlenen teknik ihtiyaçlara göre boyutlandırıp, projelendiriyor ve anahtar teslim devreye alıyor.

TESİS VE OFİSLER

Şirket, yaklaşık 50 tam zamanlı çalışana sahip olup, her biri kendi alanlarında 4 yıllık lisans ve yüksek lisans eğitimleriyle donanmıştır. İstanbul’un kalbinde, Tuzla bölgesinde, 1500 metrekarelik modern ofis ve showroom alanlarıyla birlikte, 1750 metrekarelik geniş depo alanına sahiptir. Ayrıca, Ankara ve İzmir’deki ofis lokasyonlarıyla müşterilere en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. 

20 YILI AŞKIN DENEYİM VE KALİTE GÜVENCESİ

ProSMT kadrosu yirmi yılı aşkın profesyonel deneyim, sektör bilgisi ve tecrübeye sahip çalışanlardan oluşuyor. Bu birikimlerin, eritme potasında ortak bakış açısı ve şirket kültürü ile harmanlanmasıyla Avrupa’dan Servis ödüllü ISO9001 kalite standartlarına uygun aradığınız hizmeti sunuyor.
prosmt

Çalışanlarının demografisi ile de ProSMT, servis ve ürün kalitesinin güvence altına alınması konusundaki hassasiyetini belli eder. Keza benzer şekilde, satışı yapılan markalar kendi alanlarında kanıtlanmış bir üne sahiptir.

İSTANBUL DEPO VE OFİS

ÖDÜLLER VE SERTİFİKALAR

yamaha-prosmt-service-award-500x364px-min

2018 Yamaha Motor Avrupa En İyi Servis Ödülü

yamaha-prosmt-most-valuable-distributor-award
2020 Yamaha Motor Avrupa En Değerli Distribütör Ödülü
sec-prosmt-excellent-agent-award
2020 SEC X-Ray Sistemleri Mükemmel Distribütör Ödülü.
prosmt-iso-9001-500x364px
2020 ISO9001 Kalite Yönetim Sertifikası
huseyin-yimaz-general-manager-prosmt

GENEL MÜDÜRDEN MESAJ

Birinci önceliğimiz, yüksek teknoloji gerektiren, zorlu üretim prosesleri ile ilgili müşteri teknik taleplerine cevap verebilecek, başarısı kanıtlanmış ürün ve mühendislik çözümleri sağlamaktır.

Çünkü müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için onların basit ihtiyaçlarını karşılamayı yeterli görmüyoruz. Bu nedenle onları daima bir basamak daha yükseltecek çözümleri sunabilmenin peşindeyiz.

Hüseyin Yılmaz

Genel Müdür, ProSMT Elektronik

Hakkımızda Ne Dediler?