Anasayfa > Makaleler > Yamaha, SMTconnect’te 1 STOP SMART SOLUTION ve gelişmiş yazılımı öne çıkaracak
Yamaha, SMTconnect'te 1 STOP SMART SOLUTION ve gelişmiş yazılımı öne

Almanya’nın atanan bölgesel distribütörü ANS-ANSWER ELEKTRONIK ile işbirliğini tanıtan Yamaha, salon 4, 245 numaralı stantta olacak. Sunumda YSP10 yazıcı, YSi-SP lehim pastası inceleme sistemi, YRM20 mounter ve YRi-V Automatic sergileniyor Optik Muayene (AOI) sistemi. Özel bir yazılım alanı, makine kontrolü, akıllı fabrika yönetimi ve AOI programlama için YSUP araçlarını vurgulayacaktır. 

Yamaha Motor Europe Robotik Bölümü Satış Genel Müdürü Daisuke Yoshihara, “SMTconnect, yeni bağlantılar kurmak ve mevcut müşterilerimiz ve bağlantılarımızla bağlarımızı güçlendirmek için değerli bir fırsattır” dedi. “Bu yıl distribütörümüzle yer paylaşarak işbirliğimizi genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi, uzmanlarımız ziyaretçilere Yamaha’nın çözümlerinin işçilikten nasıl tasarruf ettirdiğini, kaliteyi nasıl artırdığını ve üretkenliği nasıl artırdığını keşfetmelerine yardımcı olmak için orada olacak.”

YSP10 yazıcı, daha hızlı ve daha kolay ürün değişimleri için tam otomatik şablon mekanizması gibi gelişmiş özelliklerle üstün doğruluk için Yamaha’nın kanıtlanmış teknolojilerini birleştirir. YRM20, Yamaha’nın 115.000 cph’ye kadar yerleştirme hızı, çift kafa kapasitesi ve kesintisiz geçiş için otomatikleştirilmiş özellikleriyle en son nesil yüksek hızlı mounter’ıdır. YRi-V inceleme sistemi, gelişmiş aydınlatma, bulunması zor kusurları tespit etmek için 4D kamera algoritmaları ve üstün hız ve doğruluk için yüksek hızlı görüntü işleme ile modern, yoğun nüfuslu panoları yönetir.

Yazılım alanında, ziyaretçiler Yamaha’nın YSUP araçlarının 1 DURAKTA AKILLI ÇÖZÜMÜN değerini nasıl maksimize ettiğini görebilirler. Güçlü özellikler, son teknoloji ürünü 3D grafik arabirimi ve ekipman durumunu ve işlem performansını izlemek için zengin özelliklere sahip gösterge panosunu içerir. Yamaha’nın gelişmiş AOI yazılımı, denetim programlarını otomatik olarak oluşturur ve bileşen tanımayı basitleştirmek ve görüntü analizini geliştirmek için yapay zekadan yararlanır.

Daha fazla bilgi için lütfen https://smt.yamaha-motor-im.de/ adresindeki web sitesini ziyaret edin .

Kızılötesi Termal Kameralarla Elektronik Devrelerde Sorun Tespiti

Solar Enerji Yatırımlarında Junction Box’ların Önemi

Elektronik Komponentler