Anasayfa > Haberler > ProSMT Elektronik İstanbulLigth 2018 Fuarına Katıldı
haber4
İstanbul – Pro SMT Elektronik 19-22 Eylül tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbulLight 2018 aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarına Katıldı. Fuarda sergilenen çok işlevli Ipulse M20 SMD dizgi sistemi en çok ilgiyi çekti.
 
haber4foto11

Neler Sergiledik ?

1.8 metreye kadar uzunluktaki kartların üzerine 30 milimetreye kadar yükseklikteki komponentleri, 30.000 komponent/saat hızında dizen Yamaha iPulse serisinden M20 demo modunda çalıştırılarak tanıtımını yaptık. M20 makinesinin standart olarak gelen birçok makinede olmayan özellikleri yanında birkaç dakika içinde bazı kafalarının dispenser sistemine hatta bir silikon conta sıkma kafasına dönüştürülebilmesi standımızı ziyaret eden müşterilerimiz tarafındna hayret ve beğeniyle karşılandı.
Fuarda Yamaha M20 elektronik kart dizgi makinesi dışında ECT firmasının elektriksel test pinleri ve kovenlarının demosunu yaptık. ECT test pinleri de elektriksel ICT test ihtiyacı olan birçok ziyaretçinin ilgi odağı oldu.
Camekan dolapta kurşunlu, kurşunsuz ve düşük sıcaklık krem lehimler yanında tel ve çubuk lehimler ile elek altı silme ruloları ile smd elek ve ragle silmekte kullanılan ıslak mendiler sergilenen diğer ürünler arasındaydı. Bu sene fuardaki standımızda çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi ağırladık. Seneye sizleri İstanbulLight 2019 fuarında standımızda görmeyi ümit ediyoruz.

Kızılötesi Termal Kameralarla Elektronik Devrelerde Sorun Tespiti

Solar Enerji Yatırımlarında Junction Box’ların Önemi

Elektronik Komponentler