ATTEN Akıllı Taşınabilir GT-2010 5 V 2A USB Havya Dijital LED Ekranlı
atten-logo

ATTEN Akıllı Taşınabilir GT-2010 Havya

USB Havya, Dijital LED Ekranlı

Tabanı silikon saplı, Atten GT-2010 USB Havya ile işlerinizi kolaylaştırın! Bu taşınabilir havya, kullanıcı dostu tasarımıyla sıcaklık hassasiyetinizi artırırken, taşınabilirliğiyle de öne çıkıyor. USB standart arayüzü sayesinde güç bankası veya adaptör ile kolayca çalışır. Güçlü ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekerken, temas sıcaklığına duyarlı tasarımı ile daha hassas ve doğru algılama sağlar. Tam silikon saplı kablo, hem haşlanma önleyici hem de sarma önleyici özelliğiyle güvenliği artırır.

Taşınabilir ve Güçlü

Atten GT-2010 USB Havya, kompakt tasarımı ve USB bağlantısı sayesinde her yere götürebileceğiniz bir lehimleme çözümü sunar. Güç bankanızdan veya adaptörünüzden kolayca güç alarak size sınırsız özgürlük verir.

Hassas ve Doğru

Dokunmatik sıcaklık sensörü ile GT-2010, hassas ve doğru bir lehimleme deneyimi sunar. Silikon saplı kablo ise haşlanma riskini ortadan kaldırır ve rahat bir tutuş sağlar.

Hızlı ve Kullanışlı

Entegre lehimleme uçları hızlı ısınma özelliğiyle zaman kazandırırken, 3 set kısayol sıcaklığı ile en sık kullanılan sıcaklıklara anında erişebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Otomatik uyku fonksiyonu, havya kullanılmadığında devreye girerek enerji tasarrufu sağlar ve ekipmanın ömrünü uzatır.

ATTEN Akıllı Taşınabilir GT-2010 Havya​
ATTEN Akıllı Taşınabilir GT-2010 Havya​

Özellikler